Yüzümüz görüntümüz için en önemli etken olmaktadır. Bu bağlamda göz, burun, ağız ve kulak gibi organlar öne çıkmaktadır. Örneğin burnunun görünümünden memnun olmayan kişiler için burun estetiği gibi tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu konuda ülkemizde en kapsamlı burun estetiği İstanbul için mümkün olmaktadır. Zira her alanda olduğu gibi estetik cerrahi hizmetlerinde de İstanbul açık ara önde gitmektedir.

Burun estetiği burnunun genel görünümünden memnun olmayan, burun ucu, burun dikliği gibi durumları değiştirmek isteyen kişiler için uygulanabilmektedir. Özellikle kadınlar için tercih edilmekle birlikte burun estetiği erkekler için de gerçekleştirilebilmektedir. Rinopilasti olarak da bilinen burun estetiği;

  • Burun ucu estetiği
  • Burun küçültme
  • Burun büyültme
  • Burun dolgusu gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Bununla birlikte burun estetiği işlemleri görünümünden memnun olunmadığı durumlar dışında da gerçekleştirilebilmektedir. Çeşitli sebeplerden kaynaklanan burun şekil bozukluklarının giderilmesi de burun estetiği ile sağlanmaktadır.

Burun Estetiği Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

  • Burnun yüz ile orantısız büyük ya da küçük olması
  • Burun deliklerinin büyük veya küçük olması
  • Burunda eğrilik olması
  • Burunda şekil bozukluğu olması
  • Burun ucunun sarkık olması gibi durumlar için uygun olmaktadır.

Belirtilen durumlardaki hastalar için en kapsamlı hizmetler İstanbul’da sağlanmaktadır. Burun estetiği İstanbul tıp merkezlerinde oldukça kapsamlı hizmetlerle sağlanmaktadır. Burnunuzda oluşan şekil bozukluklarını gidermek için veya burnunuzdan memnun değilseniz istediğiniz görünümü elde etmek için doğru adres İstanbul olmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı için ilk olarak ön muayene yapılmaktadır. Bu ön muayene ile burnunuzdaki sorunlar tespit edilmekte ve istediğiniz görünüm için uygulanacak tedaviler size bildirilmektedir. Hatta gelişmiş teknik imkanlar kullanılarak 3D tasarımlar ile burnunuzun tedavi sonrası durumu size gösterilmektedir. Sonrasında ise onayınıza binaen gerekli burun estetiği uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Burun estetiği fiyatları ise çeşitli etkenlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Burun estetiği için talep edilen hizmet, burnun durumu ve kişinin sahip olmak istediği burun için gerekli işlemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu kapsamda en geniş hizmetin sağlandığı İstanbul’da rekabet koşulları fiyatları daha uygun seviyelere çekmektedir. Burun estetiği İstanbul fiyatları her bütçeye hitap edebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz